Steroid Al
Zakłady Chemiczne P.Paprocki - producent klejów przemysłowych i budowlanych oraz dyspersji wodnych.
64-115 Święciechowa, ul. Rzemieślnicza 18, tel. 65 533 07 11, e-mail: biuro@papchem.com.pl
русскийenglishdeutsch polski
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem potwierdzony certyfikatami ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

 

 

SPECJALISTYCZNE LABORATORIA

Stały rozwój infrastruktury laboratoryjnej, pozwala stosować nowoczesne technologie podczas produkcji.

laboratorium
Stale inwestujemy w rozwój naszego laboratorium. Pozwala nam to na przeprowadzanie szeregu zaawansowanych badań, które zaowocowały wdrożeniem nowoczesnych technologii i wielu nowatorskich wyrobów.
Każdy z naszych wyrobów posiada świadectwo jakościowe potwierdzające jego parametry. Karty informacyjne naszych produktów są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce produkty.
W związku z powstaniem nowego działu, laboratorium zostało podzielone na dział kontroli jakości oraz dział naukowo-badawczy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wprowadzonych zmian.

DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI DZIAŁ NAUKOWO-BADAWCZY
Technologia

Produkcja klejów opiera się na światowej jakości surowcach importowanych m. in. z USA, Anglii, Japonii, co pozwala nam uzyskać wysokie wymogi jakościowe zgodne z wytycznymi międzynarodowego modelu zarządzania jakością EN-ISO 9001:2015.

Główna specjalizacja

Dyspersje wodne: Winakar PW 50, Wnakar 50/11, Winakar DWM 50. Roztwory polioctanu winylu: Winakar RM, Winakar RE. Kleje wodne: iTR 50, Caviol K, Caviol D, Caviol 1T, Winakar TS.

Zaplecze sprzętowe

Znaczne i stałe inwestycje oraz nakłady finansowe w rozwój Zakładów Chemicznych przyczyniły się do powstania bazy nowoczesnych urządzeń i maszyn przeznaczonych do wykonywania specjalistycznych zadań.

RODO
(c) 2010 Zakład Chemiczny Paweł Paprocki Sp. K.
powered by RAMstudio.pl