Steroid Al
Zakłady Chemiczne P.Paprocki - producent klejów przemysłowych i budowlanych oraz dyspersji wodnych.
64-115 Święciechowa, ul. Rzemieślnicza 18, tel. 65 533 07 11, e-mail: biuro@papchem.com.pl
русскийenglishdeutsch polski
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem potwierdzony certyfikatami ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

 

 

SPECJALISTYCZNE LABORATORIA

Stały rozwój infrastruktury laboratoryjnej, pozwala stosować nowoczesne technologie podczas produkcji.

polityka zintegrowanego systemu zarządzania

Celem strategicznym ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH jest osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów z jakości naszych wyrobów i obsługi, a w konsekwencji osiągnięcie pozycji lidera w produkcji klejów przemysłowych i budowlanych.

Cel ten realizujemy poprzez rzetelną analizę preferencji i rzeczywistych potrzeb naszych Klientów, kompleksowe realizacje i ciągłe doskonalenie naszej pracy.

Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników, świadomych odpowiedzialności za jakość wykonywanej przez nich pracy, wspieramy wyborem właściwych surowców i optymalnych rozwiązań technologicznych, oraz współpracą z wiarygodnymi Dostawcami.

W celu zapewnienia Klientom oczekiwanego poziomu jakości, nasze wyroby spełniają wymagania obowiązujących norm i przepisów, a działalność i ciągłe doskonalenie Firmy odbywa się równolegle z doskonaleniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością wg wytycznych międzynarodowego modelu Zarządzania Jakością EN-ISO 9001:2015 i Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015

 

Technologia

Produkcja klejów opiera się na światowej jakości surowcach importowanych m. in. z USA, Anglii, Japonii, co pozwala nam uzyskać wysokie wymogi jakościowe zgodne z wytycznymi międzynarodowego modelu zarządzania jakością EN-ISO 9001:2015.

Główna specjalizacja

Dyspersje wodne: Winakar PW 50, Wnakar 50/11, Winakar DWM 50. Roztwory polioctanu winylu: Winakar RM, Winakar RE. Kleje wodne: iTR 50, Caviol K, Caviol D, Caviol 1T, Winakar TS.

Zaplecze sprzętowe

Znaczne i stałe inwestycje oraz nakłady finansowe w rozwój Zakładów Chemicznych przyczyniły się do powstania bazy nowoczesnych urządzeń i maszyn przeznaczonych do wykonywania specjalistycznych zadań.

RODO
(c) 2010 Zakład Chemiczny Paweł Paprocki Sp. K.
powered by RAMstudio.pl