Steroid Al
Zakłady Chemiczne P.Paprocki - producent klejów przemysłowych i budowlanych oraz dyspersji wodnych.
64-115 Święciechowa, ul. Rzemieślnicza 18, tel. 65 533 07 11, e-mail: biuro@papchem.com.pl
русскийenglishdeutsch polski
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem potwierdzony certyfikatami ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

 

 

SPECJALISTYCZNE LABORATORIA

Stały rozwój infrastruktury laboratoryjnej, pozwala stosować nowoczesne technologie podczas produkcji.

ochrona środowiska

Zanieczyszczanie środowiska coraz częściej jest postrzegane jako sygnał nieefektywności firm. Stąd, środowisko producentów, szczególnie z branży chemicznej zmuszone jest do przestrzegania zasady zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska naturalnego. Oznacza to konieczność przyjmowania przez producentów tych samych, powszechnie akceptowanych standardów ochrony środowiska. Jednym z nich jest zarządzanie środowiskowe.

W celu pozyskania dla Zakładów Chemicznych wizerunku Firmy przyjaznej środowisku a zarazem wykorzystując sprawdzone, skuteczne i praktyczne narzędzia nadzoru w zarządzaniu jakością, Kierownictwo podjęło decyzję o wdrożeniu Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnie z normą ISO 14001. Aby zastosować porównywalne mechanizmy nadzoru w zarządzaniu środowiskowym realizują misję Firmy w zakresie eliminacji ubocznych skutków oddziaływania Firmy na środowisko naturalne.

W styczniu 2012 roku uzyskaliśmy Certyfikat Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004 co zobowiązuje nas do dbałości o środowisko naturalne w zgodzie z istniejącymi przepisami prawa o ochronie środowiska, jak również zapobieganie zanieczyszczeniom poprzez prawidłową gospodarkę odpadami.

Zintegrowany System Zarządzania Norm ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004 to gwarancja wysokiej jakości produktów, przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dbałości o środowisko naturalne.

Technologia

Produkcja klejów opiera się na światowej jakości surowcach importowanych m. in. z USA, Anglii, Japonii, co pozwala nam uzyskać wysokie wymogi jakościowe zgodne z wytycznymi międzynarodowego modelu zarządzania jakością EN-ISO 9001:2015.

Główna specjalizacja

Dyspersje wodne: Winakar PW 50, Wnakar 50/11, Winakar DWM 50. Roztwory polioctanu winylu: Winakar RM, Winakar RE. Kleje wodne: iTR 50, Caviol K, Caviol D, Caviol 1T, Winakar TS.

Zaplecze sprzętowe

Znaczne i stałe inwestycje oraz nakłady finansowe w rozwój Zakładów Chemicznych przyczyniły się do powstania bazy nowoczesnych urządzeń i maszyn przeznaczonych do wykonywania specjalistycznych zadań.

RODO
(c) 2010 Zakład Chemiczny Paweł Paprocki Sp. K.
powered by RAMstudio.pl