Steroid Al
Zakłady Chemiczne P.Paprocki - producent klejów przemysłowych i budowlanych oraz dyspersji wodnych.
64-115 Święciechowa, ul. Rzemieślnicza 18, tel. 65 533 07 11, e-mail: biuro@papchem.com.pl
русскийenglishdeutsch polski
NOWOCZESNE FABRYKI

Moc produkcyjna linii technologicznych Zakładów Chemicznych
Paweł Paprocki Sp. K. to poziom 30 tys. ton rocznie.

 

 

KONTAKT Z KLIENTEM

Kompetentna kadra naszych specjalistów służy fachowym doradztwem technicznym oraz sprawną i miłą obsługą.

proces produkcji

Od samego początku Kierownictwo kładło nacisk na produkcję wyrobów opartych o najnowsze technologie i sprawdzone surowce wdrażając innowacyjne rozwiązania i ciągły rozwój technologiczny. Produkcja Firmy opiera się głównie na światowej jakości surowcach importowanych m. i. z USA, Anglii, Japonii. Dzięki szeregu inwestycjom w infrastrukturę produkcyjną, korzystając z nowoczesnego i zautomatyzowanego parku maszynowego stopniowo rozszerzaliśmy produkowany asortyment o nowe wyroby, uzyskując tym samym zaufanie i uznanie naszych odbiorców.

Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Sprawę jakości zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Stale inwestujemy w rozwój infrastruktury i naszego laboratorium, co pozwoliło nam na prowadzenie badań, które zaowocowały wdrożeniem nowoczesnych technologii i wielu nowych wyrobów. Produkcja naszych wyrobów jest realizowana z zachowaniem rygorystycznych norm środowiskowych dotyczących emisji spalin i ochrony środowiska, w tym celu Firma zainwestowała w szereg działań pro środowiskowych m. in. budowę oczyszczalni ścieków, filtry powietrzne, proces technologiczny w układzie zamkniętym, nowoczesne ogrzewanie i środki transportowe spełniające najnowsze normy.

W razie potrzeby dostosowujemy nasze wyroby do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Dzięki inwestycji w nowoczesne środki transportu jesteśmy w stanie zapewnić bezproblemową dostawę naszych produktów. Istnieje również możliwość magazynowania dużych ilości wyrobów pod konkretne zamówienia Klientów.

Nasze laboratorium umożliwia dostosowanie kleju pod indywidualne potrzeby Klienta. Na życzenie Klienta przeprowadzamy próby, które ułatwiają dostosowanie parametrów kleju do urządzeń pakujących i stosowanego papieru.

Asortyment, jaki obecnie proponujemy odbiorcom, poszerzył się znacznie po rozbudowie Zakładów. Firma produkuje m.in. kleje przemysłowe, dla papiernictwa oraz wodne dyspersje wykorzystywane do produkcji farb i klejów.

Zintegrowany system zarządzania
Ciągła dbałość o spełnienie wysokich wymogów jakościowych, opracowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz stworzenie nowoczesnego zaplecza technicznego zaowocowało wdrożeniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem potwierdzonego certyfikatami ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

 

 

Technologia

Produkcja klejów opiera się na światowej jakości surowcach importowanych m. in. z USA, Anglii, Japonii, co pozwala nam uzyskać wysokie wymogi jakościowe zgodne z wytycznymi międzynarodowego modelu zarządzania jakością EN-ISO 9001:2015.

Główna specjalizacja

Dyspersje wodne: Winakar PW 50, Wnakar 50/11, Winakar DWM 50. Roztwory polioctanu winylu: Winakar RM, Winakar RE. Kleje wodne: iTR 50, Caviol K, Caviol D, Caviol 1T, Winakar TS.

Zaplecze sprzętowe

Znaczne i stałe inwestycje oraz nakłady finansowe w rozwój Zakładów Chemicznych przyczyniły się do powstania bazy nowoczesnych urządzeń i maszyn przeznaczonych do wykonywania specjalistycznych zadań.

RODO
(c) 2010 Zakład Chemiczny Paweł Paprocki Sp. K.
powered by RAMstudio.pl