Steroid Al
Zakłady Chemiczne P.Paprocki - producent klejów przemysłowych i budowlanych oraz dyspersji wodnych.
64-115 Święciechowa, ul. Rzemieślnicza 18, tel. 65 533 07 11, e-mail: biuro@papchem.com.pl
русскийenglishdeutsch polski
BEZPIECZNE LABORATORIA

Nasze laboratoria spełniają rygorystyczne wymagania obowiązujących norm i przepisów dotyczących produkcji.

DBAŁOŚĆ O DETALE

Na życzenie Klienta oferowany asortyment klejów jest dostosowywany pod indywidualne potrzeby zamówienia.

badawczo-rozwojowa

Stawiając duży nacisk na ciągły rozwój wdrażamy coraz to nowsze technologie w naszym laboratorium, dzięki czemu stale poszerzamy zakres oferowanego asortymentu. Jednocześnie badamy zapotrzebowanie na rynku tak krajowym, jak i zagranicznym, starając się dostosować do wymagań stawianych przez Klientów obecnych i przyszłych.

Wszystkie nasze projekty badawczo-rozwojowe realizowane są przy zachowaniu wszelkich obowiązujących standardów oraz norm jakościowych.

Technologia

Produkcja klejów opiera się na światowej jakości surowcach importowanych m. in. z USA, Anglii, Japonii, co pozwala nam uzyskać wysokie wymogi jakościowe zgodne z wytycznymi międzynarodowego modelu zarządzania jakością EN-ISO 9001:2015.

Główna specjalizacja

Dyspersje wodne: Winakar PW 50, Wnakar 50/11, Winakar DWM 50. Roztwory polioctanu winylu: Winakar RM, Winakar RE. Kleje wodne: iTR 50, Caviol K, Caviol D, Caviol 1T, Winakar TS.

Zaplecze sprzętowe

Znaczne i stałe inwestycje oraz nakłady finansowe w rozwój Zakładów Chemicznych przyczyniły się do powstania bazy nowoczesnych urządzeń i maszyn przeznaczonych do wykonywania specjalistycznych zadań.

RODO
(c) 2010 Zakład Chemiczny Paweł Paprocki Sp. K.
powered by RAMstudio.pl